• Kintamo slėgio čiužinys

  Kintamo slėgio čiužinys pragulų profilaktikai ir gydymui iki III stadijos yra skirtas naudojimui sveikatos priežiūros įstaigose bei namuose. 

  24500
  Grikių lukštų čiužinys

  Grikių lukštų čiužinys tinka žmonėms, mėgstantiems kietą pagrindą, kaip pagrindinis čiužinys. Taip pat tinka žmonėms, turintiems stuburo negalavimų. 

  9500
  Dvisluoksnis čiužinys

  Dvisluoksnis čiužinys yra vidutinio kietumo, užtikrinantis sveiką miegą ir patogumą. Apatinis sluoksnis iš kokybiško HR poliuretano, viršutinis iš grikių lukštų. 

  18000
  Segmentinis čiužinys

  Medicininis čiužinys nuo pragulų iš porolono segmentinis G3 skirtas sveikatos priežiūros įstaigoms. Individualiai pritaikomas išimant kubelius – segmentus ties pakaušiu, mentėmis, kryžkauliu ir kulnais.

  17000
  Grikių lukštų antčiužinis 4 cm

  Grikių lukštų antčiužinis tinka kaip viršutinis užklotas ant įprastinio čiužinio, suteikia patalui stangrumo ir natūralumo, o taip pat gaivos pojūtį, nes grikių lukštai pralaidūs orui. 

  9500
  Čiužinys nuo pragulų

  Poroloninis čiužinys nuo pragulų (be užvalkalo) skirtas sveikatos priežiūros įstaigoms. Pagamintas iš aukštos kokybės porolono. 

  8000
  Medicininis čiužinys G4

  Medicininis čiužinys nuo pragulų dvisluoksnis G4 skirtas sveikatos priežiūros įstaigoms. Pagamintas iš 2 sluoksnių: grikių lukštų čiužinio ir karpyto porolono čiužinio.

  17500
  Medicininis čiužinys G5

  Medicininis čiužinys nuo pragulų iš grikių lukštų G5 skirtas sveikatos priežiūros įstaigoms. Užvalkalas: kvėpuojantis, neperšlampantis, 

  13000
  Medicininis čiužinys viskoelastinis

  Čiužinys pagamintas iš 2 sluoksnių: viskoelastinio porolono, profiliuoto 6 cm kubeliais ir didelio elastingumo porolono.

  22500
  Medicininis čiužinys

  Medicininis čiužinys iš porolono. Tankis 25 kg/m3. Užvalkalas: kvėpuojantis, neperšlampantis, antibakterinis, ugniai atsparus „Crib 5“, skalbiamas 95 0C. Džiovinamas džiovyklėje. 

  10500
  Čiužinys nuo pragulų su kompresoriumi

  Čiužinys nuo pragulų su kompresoriumi  yra skirtas gulintiems ligoniams, kuriems gresia pragulų susidarymo pavojus. Naudojamas sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. 

  6500
  Čiužinys su kompresoriumi pragulų profilaktikai ir gydymui

  Čiužinys su kompresoriumi pragulų profilaktikai ir gydymui iki II stadijos yra skirtas naudojimui sveikatos priežiūros įstaigose bei namuose. 

  18500
  Medicininis čiužinys nuo pragulų G2

  Čiužinys nuo pragulų iš karpyto porolono G2 skirtas sveikatos priežiūros įstaigoms. Pagamintas iš aukštos kokybės karpyto porolono, kurio tankis 35 kg/m3. 

  12500