PAAUKŠTINIMAS TUALETO SĖDYNEI SU DANGČIU, AUKŠTIS 15 CM

 • PAAUKŠTINIMAS TUALETO SĖDYNEI SU DANGČIU, AUKŠTIS 15 CM

  Kodas: 02-7060L6
  Maksimali apkrova, kg
  225
  Svoris, kg
  1.5
  Bendras aukštis, cm
  15
  Bendras plotis, cm
  36
  Bendras ilgis, cm
  40
  Sėdynės plotis, cm
  36
  Sėdynės gylis, cm
  40
  Išpjovas plotis x gylis, cm
  26 x 21
 • Kid-Man 15 cm paaukštinimas tualeto sėdynei su dangčiu tinkamas daugeliui standartinių matmenų klozetų. Sėdimoji dalis patogiai išformuota su plačia išpjova priekinėje ir galinėje dalyse. Paaukštinimas tvirtai fiksuojamas specialiais laikikliais, esančiais šonuose, nenaudojant  specialių įrankių.

  Šis paaukštinimas parduodamas beveik paruoštas naudojimui. Prieš tvirtindami jį patikrinkite, ar naudojamas klozetas nėra pažeistas, pakelkite jo dangtį. Tada  apverskite paaukštinimą  ir įstatykite „L“ formos laikiklius kartu su varžto formos rankenėlėmis. Sukite rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę, kol laikiklis atsidurs savo vietoje. Tą patį pakartokite su kitoje sėdynės pusėje esančiu laikikliu. Tvirtai neveržkite. Uždėkite paaukštinimą ant klozeto ir sutvirtinkite fiksavimo rankenėlėmis iš abiejų pusių. Prieš kiekvieną naudojimą įsitikinkite, kad tualeto paaukštinimas tinkamai pritvirtintas prie klozeto. Sėdant ar stojantis, nesiremkite į jį, nesėdėkite ant dangčio.  Kiekvienas
  paaukštinimas tualeto sėdynei su dangčiu gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Rekomenduojama reguliariai valyti buitinės paskirties neagresyviais valikliais ir šiltu vandeniu, nuvalius – nusausinti.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!