ALIUMININĖ LAZDELĖ PAMINKŠTINTA ANATOMINE RANKENA BRONZINĖS SPALVOS, DEŠINIARANKIUI

 • ALIUMININĖ LAZDELĖ PAMINKŠTINTA ANATOMINE RANKENA BRONZINĖS SPALVOS, DEŠINIARANKIUI

  Kodas: 695RMBro
  Maksimali apkrova, kg
  130
  Svoris, kg
  0.45
  Bendras aukštis, cm
  74-94
 • Tvirta ir saugi, aukštos kokybės aliuminė lazdelė paminkštinta anatomine rankena, dešiniarankiui skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų.

  Lazdelės rankena silikoninė, su patogiai išformuota anatomine rankena specialiai pritaikyta dešiniarankiams. Lazdelė yra bronzinės spalvos. Aukštis yra reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

  Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.

  Kiekviena aliuminė lazdelė paminkštinta anatomine rankena, dešiniarankiui gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui!