Nuoma

 • Kartais slaugos įranga ir priemonės reikalingi tik tam tikram laikui. Mes savo klientams siūlome puikią galimybę nuomoti slaugos įrangą reikiamam laikotarpiui: neįgaliųjų vežimėliai, čiužiniai pragulų profilaktikai, funkcinės slaugos lovos, vaikštynės, ramentai ir dušo – tualeto kėdės. Įrangą Klaipėdoje pristatysime Jums nemokamai (jei nuoma ilgesnė nei 1 mėn ir išskyrus ramentus), kitur - kaina nurodyta prie įrangos. Taip pat galite priemones ir įrangą atsiimti CityMed padaliniuose. Skambinkite, mielai patarsime ir atsakysime į Jūsų klausimus. 

  Alkūniniai ramentai (pora), nuomai

  Aliumininis, reguliuojamas 2 vietose - nuo alkūnės iki plaštakos; nuo žemės iki plaštakos (92-122cm).

  600
  Universalus vežimėlis, nuomai

  Universalaus tipo, mechaninis kambario arba lauko neįgaliojo vežimėlis, skirtas savarankiškam važiavimui ar su lydinčiojo pagalba. Itin kompaktiškas, manevringas ir lengvai transportuojamas. 

  2000
  Čiužinys su kompresoriumi pragulų profilaktikai ir gydymui iki II lygio, nuomai

  Naujos kartos čiužinys su kintančio oro slėgio sistema, skirtas pragulų profilaktikai ir gydymui nuo I iki II lygio.

  Inovatyvus čiužinys, ypač patvarus, lengvai prižiūrimas bei pasižymintis tyliu veikimu.

  3500
  Čiužinys su kompresoriumi pragulų profilaktikai, nuomai

  Naudojamas, kai dar nėra susidariusios pragulos, siekiant jų išvengti. Čiužinys padalintas į 140 skyrelių, kuriuose kompresoriaus dėka įvairiomis kryptimis cirkuliuoja oras.

  2000
  Poroloninis čiužinys su medicininiu užvalkalu, nuomai

  Dydis: 200x90 cm, aukštis 10 cm. Maksimali apkrova 110 kg. Medicininis užvalkalas nelaidus vandeniui, bet pralaidus orui. Užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 95°C temperatūroje.

  2000
  Tualeto kėdė nuomai

  Lengva ir kompaktiška. Kai nenaudojama, ištraukus naktipuodį, gali būti sulankstoma.

  2000
  Atsikėlimo stovas prie lovos nuomai

  Pagalbinė priemonė ligoniui atsikelti iš gulimos padėties. Metalinis rėmas. Aukštis 170 cm. Dydis: 76x83 cm. Maksimali apkrova 100 kg.

  2000
  Ligonio staliukas nuomai

  Ant ratukų. Metalinis rėmas, plastmasinis stalviršis su neaukštu kraštu, kad nenuslystų daiktai. Reguliuojamo aukščio: 71-118 cm. Vienos dalies, reguliuojamas stalviršio pasvirimo kampas. Išmatavimai: 59x39 cm.

  1500
  Slaugos lova nuomai

  Pulteliu valdomas 4-ių sekcijų lovadugnis ir lovos aukštis. Mediniai lovugaliai, mediniai šoniniai borteliai. Keturi ratukai su parkavimo stabdžiais. Lovos svoris (be čiužinio): 69 kg.

  8500
  Vaikštynė su atrama rankoms (nuoma)

  Vaikštynė skirta naudoti patalpose: namuose, ligoninėse, slaugos namuose, sanatorijose ir kitose gydymo bei slaugos įstaigose.

  2000
  2500 Sutaupykite 500