ALIUMININĖ LAZDELĖ SU LED PROŽEKTORIUMI

 • ALIUMININĖ LAZDELĖ SU LED PROŽEKTORIUMI

  Kodas: 05-YFLED
  Maksimali apkrova, kg
  100
  Svoris, kg
  0.3
  Bendras aukštis, cm
  74-95
  Aukščio reguliavimo padėtys
  10
 • Tvirta ir saugi, aukštos kokybės aliumininė lazdelė su LED prožektoriumi skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų.

  Lazdelės rankena plastikinė, su patogiai išformuota rankena. Į komplektaciją įeina: dirželis ir LED prožektorius, kuris užtikrins Jūsų saugumą ir puikų matomumą net ir tamsiu paros metu. Prožektorius maitinamas dvejomis AA tipo baterijomis, kurias paprasta pakeisti atsukus mygtuką rankenoje. Lazdelės aukštis yra reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

  Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.
  Kiekviena
  aliumininė lazdelė su LED prožektoriumi gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!