TUALETO - DUŠO VEŽIMĖLIS AKVA GO

 • TUALETO - DUŠO VEŽIMĖLIS AKVA GO

  Kodas: 01-5209B
  Svoris, kg
  17.5
  Maksimali apkrova, kg
  120
  Bendras aukštis, cm
  95
  Bendras plotis, cm
  64
  Bendras ilgis, cm
  105
  Sėdynės aukštis, cm
  53
  Sėdynės plotis, cm
  44
  Sėdynės gylis, cm
  42
  Plotis tarp rankų atramų, cm
  44
 • Ypač manevringas, aliumininis tualeto-dušo vežimėlis AKVA GO skirtas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Šis universalus vežimėlis, pagal poreikį, gali būti naudojamas  pervežimui patalpose,  taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė. Naudotojas gali savarankiškai judėti sukdamas metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų, arba vežimėlį gali varyti palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo. Visos vežimėlio gamybos medžiagos yra atsparios korozijai, todėl jis puikiai tinkamas naudojimui dušo patalpose.

  Vežimėlio sėdynės plotis – 43 cm, gylis – 42 cm. Jis turi patogius, atlenkiamus porankius ir pakeliamus pakojus. Rekomenduojame atramą pakelti sėdantis į vežimėlį ar iš jo iš šono. Važinėjant rankų atramos turi būti nuleistos. Pakojai yra atlenkiami ir pakišami po sėdyne. Norėdami tai padaryti kelkite juos į viršų. Pakelti pakojai neužsifiksuoja, todėl saugokite, kad gabenant jie nenukristų.

  Priekinių vežimėlio ratų dydis – 12,5 cm, galinių – 61 cm.  Virš galinių greitos fiksacijos  ratų, iš abiejų vežimėlio pusių, sumontuoti stovėjimo stabdžiai,  įjungiami ar išjungiami specialia rankenėle. Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio.  Į vežimėlio komplektaciją įeina uždengiamas naktipuodis, įstatomas ant specialių laikiklių iš vežimėlio galo.

  Kiekvienas
  tualeto-dušo vežimėlis AKVA GO gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!