ŽINGSNIUOJANTIS VAIKŠČIOJIMO RĖMAS

 • ŽINGSNIUOJANTIS VAIKŠČIOJIMO RĖMAS

  Kodas: 01-3213
  Maksimali apkrova, kg
  100
  Svoris, kg
  2.6
  Bendras aukštis, cm
  81-98
  Bendras plotis, cm
  50
  Bendras ilgis, cm
  46
 • Šis lengvas, žingsniuojantis vaikščiojimo rėmas skirtas laikinos ar ilgalaikės judamojo-atramos aparato disfunkcijos kompensavimui, pritaikytas kasdieniam judėjimui patalpoje ar lauke naudotojui iki 100 kg svorio. Sutelkus kūno svorį vienoje pusėje ir atsirėmus viena ranka į atramą antra ranka perkeliama kita rėmo dalis. Tokiu būdu – pakaitomis, remiantis tai kaire, tai dešine ranka, žingsniuojama. Naudotojas turi stengtis stovėti tiesiai, simetriškai.

  Rėmas pagamintas iš aliuminio vamzdžių, padengtų blizgančia anodine danga. Rėmo kojelės – su guminiais, neslystančiais ir grindų nebraižančiais antgaliais. Aukštį nuo grindų iki laikymosi rankenos dalies reikia nustatyti tokį, kad rankos būtų šiek tiek sulenktos per alkūnes – tai galima patogiai padaryti vieno mygtuko paspaudimu.

  Rėmas parduodamas pilnai surinktas ir paruoštas naudojimui. Norėdami jį išskleisti laikykite už paminkštintų atramų rankoms ir palengva lenkite abi atramas į priešingas puses, kol išgirsite spragtelėjimą ir rėmas įgaus pusapvalę formą. Suskleisdami rėmą  nuspauskite viršuje esantį plastmasinį laikiklį ir užlenkite į vidų abi rėmo puses.

  Kiekvienas
  žingsniuojantis vaikščiojimo rėmas gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas ir pilnai surinktas gaminys.

  Rėmą valykite drėgnu skudurėliu, nenaudokite agresyvių valymo priemonių ir tirpiklių.
  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!

  https://www.youtube.com/embed/1-Q4wrSpT7Y