LAUKO VAIKŠTYNĖ SU 4 RATUKAIS MEGO

 • LAUKO VAIKŠTYNĖ SU 4 RATUKAIS MEGO

  Kodas: 01-3540
  Maksimali apkrova, kg
  135
  Svoris, kg
  9.5
  Bendras aukštis, cm
  82-98
  Bendras plotis, cm
  64
  Bendras ilgis, cm
  71
  Plotis tarp rankų atramų, cm
  42
  Ratukų skersmuo, mm
  300/45
  Sėdynės aukštis, cm
  63
 •  

  Elegantiška, patrauklaus dizaino, saugi, lengva, aliumininė ir ypač patogi lauko vaikštynė su 4 ratukais MEGO
  ( didž. apkr. 135 kg) skirta asmenims su sutrikusia pusiausvyra, nusilpusiais raumenimis, jaučiantiems nuovargį ir pan. Ši judėjimo priemonė turi: 4 (30/4,5 cm) pripučiamus ratukus, sėdynę, diržą nugarai atremti, medžiaginį krepšį, specialių laikiklį lazdelei.
   
  Vaikštynės rankenos – ergonomiškos, paminkštintos, reguliuojamo aukščio (82 – 99 cm), todėl ji tinkama įvairaus ūgio naudotojui. Norėdami nustatyti vaikštynės aukštį prieikite prie vaikštynės iš galinės jos pusės ir laikykite rankas tiesiai. Nustatykite vaikštynės aukštį taip, kad stūmimo rankena būtų ties riešu.  Ant stūmimo rankenos sumontuoti eigos ir rimties (parkavimo) stabdžiai. 
   
  Judėdami tvirtai remkitės į vaikštynę. Norėdami pristabdyti tolygiai kelkite abi stabdžių rankenėles į viršų. Norėdami atsisėsti stabdžių rankenėles spauskite į apačią, kol pasigirs spragtelėjimas, ir vaikštynė sustos. Norėdami eiti toliau pakelkite stabdžių rankenėles į vidurinę padėtį. Norėdami kilstelėti vaikštynę, naudokitės tam skirtu pedalu – paspaudus jį šiek tiek pasikelia priekiniai ratukai. Vaikštynė patogiai, vertikaliai suglaudžiama, todėl lengvai gabenama. 
   
  Kiekviena lauko vaikštynė su 4 ratukais MEGO gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Dėvintis ratukams rekomenduojama reguliariai tikrinti vaikštynės stabdžius, valyti ją drėgnu skudurėliu nenaudojant agresyvių priemonių ir tirpiklių.
   
  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas  Jūsų saugumui!